סוגי טיפולים

הגישה הטיפולית שלי שואבת מתיאוריות וטכניקות טיפוליות רבות. אני מטפלת בילדים ונוער, מבוגרים, זוגות ומשפחות ומתאימה לכל אדם את הטכניקות הטיפוליות כך שיקבל עזרה מרבית בפתרון המצוקות ושיפור חייו.   

טיפול בילדים ונוער

אני מקבלת לטיפול ילדים ובני נוער הסובלים מדיכאון, הפרעות חרדה, הפרעת קשב וריכוז, בעיות וויסות והתפרצויות, קושי בקבלת גבולות או קשיים חברתיים.

המפגשים עם ההורים מוקדשים להדרכות הורים הנוגעות לילדם ולדרכי התמודדות עם הבעיות שעולות בבית או בבית הספר ובחברה.

מבוגרים צעירים

לטיפול מגיעים בני 20-35 הנמצאים בשלב של שאלת שאלות לגבי זהותם האישית והמינית והתווית מסלול חייהם. באיזה מקצוע יעסקו, האם ומה ילמדו, איזה זוגיות יפתחו. השאלות שהתגברו עם מגפת הקורונה והמשבר בזהות הובילו צעירים וצעירות לתחושת תסכול וחוסר אונים והם באים כדי להבין מה שאיפותיהם וחלומותיהם ואך להגשים אותם.

טיפול במבוגרים

מבוגרים באים לטיפול פעמים רבות עקב משבר שהוא מקפצה לשינוי במהלך החיים. מתוך רצון לשנות מקצוע, להוסיף משהו לחייהם, להתמודד עם הילדים המתבגרים ועם בן/בת הזוג שעוברים שינוי או עם הורים מזדקנים שיש לטפל בהם.

טיפולים זוגיים ומשפחתיים

אני מטפלת במשפחות החוות משברים לאחר מחלה או אובדן, או צורך למצוא דרכי התמודדות חדשות בשינויים במהלך החיים: לידת ילדים, התבגרותם ועד ליציאתם מהבית והיחסים איתם גם כבוגרים.

בטיפול זוגי אני מקבלת לטיפול זוגות במשבר או כאלה הרוצים להיטיב את התקשורת והיחסים, להתמודד עם שינוי שחל באחד מבני הזוג ומשפיע על הזוגיות.

טיפול בעקבות קורונה

המגיפה פגעה בבריאות הנפשית של מבוגרים, ילדים ובני נוער.

ילדים ובני נוער סובלים מעלייה בחרדות, בדיכאון, בנסיגה חברתית ולימודית. רבים שנשאבו אל תוך הרשתות החברתיות מתקשים לצאת מהן אל החיים בחוץ. הטיפול בבני נוער בעקבות הקורונה מקבל גוונים מיוחדים ומטרתו למצוא דרך לצאת מהשפעות המגיפה לחיים חדשים מלאים ועשירים.

גם המשפחות עברו שינוי בדפוסי החיים וביחסים בתוך המשפחה. כעסים, ניתוק, לחץ בזמן המחלה, הסגרים, הבידוד – כל אלה מביאים למשבר והמשפחות נזקקות לעזרה במיסוד דרכים חדשות לתקשורת.

מבוגרים שאבדו את עבודתם, את שמחת החיים, שחיים בצל הקושי הכלכלי שנוצר והפחד מחולי, שמתקשים להתמודד עם השינויים שהביאה המגיפה נעזרים בטיפול כדי להתחזק, למצוא דרך חדשה ולהגביר את החוסן הפנימי.